KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 6833372
nr 683 3372
Per Adalbert von Rosen
(f. 1953), Sverige
Blandteknik, + Bok, Adelbert, Boken signerad med dedikation, 17x12
Per Adalbert von Rosen, född 1953 i Stockholm, svensk målare och grafiker.
Utrop:
100 kr
Såld:
400 kr
måndag 28 februari 2011
kl 19:40:03
100 kr
350 kr
200 kr
300 kr
Per Adalbert von Rosen
Läs mer om Per Adalbert von Rosen